Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Svetski rat u Ukrajini

elitemadzone.org :: MadZone :: Svetski rat u Ukrajini

Strane: << < .. 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 267796 | Odgovora: 3205 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8111



+1760 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini04.03.2023. u 14:49 - pre 15 meseci
Ma to za Smece nije nista novo i nema veze sa Rusima !

Pre 3-4 godine prvo je to radio Japanac ?

Isto negde kod Nisa !

Covek obilazi planetu biciklom , svratio u Srbiju , odusevili ga ljudi , Razocaralo ga Smece !

Kupio Smece ceo dan nakupio takodje dzakove !

Kaze na taj nacin se malo oduzio za gostoprimstvo , ali vise djubreta nije video nigde na planeti gde je prolazio biciklom !!


Nema to veze ni sa Turcima kako neki nasi ljudi Lupetaju !!

U Turskoj nema nigde toliko djubreta !


Nije to ni neka Osobina " Srba " !!

Jer kada odu u Germaniju ili Netherlandiju , manje prljaju javne povrsine od Germana i Datcha Zajedno !!!

Znaci Isti onaj koji prlja po Srbiji , postuje sve i vise nego sto treba komunalne zakone u Germaniji i Netherlandiji !!
 
Odgovor na temu

Bora Sonar

Član broj: 347539
Poruke: 19



+74 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini04.03.2023. u 17:59 - pre 15 meseci
Kod mene u cigansku malu sve blista od čistoću.
 
Odgovor na temu

scoolptor

Član broj: 305514
Poruke: 1645



+595 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini04.03.2023. u 19:01 - pre 15 meseci
Citat:
Kad vec priheftavas rusima zlodela fasista

Ne Rusima, vec rusofilskoj bandi. Sa kanala.

Citat:
Manager:
...
Smradine će biti spržene i kao da ih nikad nije bilo.



People are the greatest asset.
The dedicated 5% that can compensate for the remaining 95%.
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1741
151.36.116.*



+2285 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini04.03.2023. u 19:20 - pre 15 meseci
Dobro, u tom slucaju ja da naglasim da ne podrzavam reci kao sto su smradine i sprziti.
Ja se ipak nadam da se zapadnjaci nekakim cudom sami pokajati, prizvati pameti i primiriti, da ce odustati od ideje unipolarnog sveta kojim vladaju oni koji su pocinili zlodela i genocide, da ce dozvoliti manjima da sami odluce da li zele eksploataciju dolarom ili dedolarizaciju, kao i da ce prestati silom da namecu nekakvu novu normalnost onima koji zele da zive u skladu sa porodicnim sistemom vrednosti kao sto su uvek ziveli. Jeste da za sada nema nikakvih najava tog primirenja, ali ja sam optimista, verujem da su cuda moguca.
 
Odgovor na temu

BrutalCoin

Član broj: 337807
Poruke: 126



+103 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini04.03.2023. u 21:13 - pre 15 meseci
Zločinačko udruženje USA-Hrvatska
Citat:
želi da ograniči Beogradu upotrebu dronova

Operacijom rukovodi Hrvatska, zahtevom za izmenama Sporazuma o podregionalnoj kontroli naoružanja

Oni koji su činili najveće zločine nad Srbima hoće da nastave krvavi pir.

Otkriveni su i četnici/ljotićevci u redovima Vojske Srbije:
Citat:
dvojica oficira VS su privedena zbog osnovane sumnje da su odavali tajne podatke.


Udri Putine ehbi im i mater i sestru krvavu.

 
Odgovor na temu

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

Član broj: 36595
Poruke: 1363
87.116.164.*



+562 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini04.03.2023. u 22:42 - pre 15 meseci
Citat:
Darko Nedeljković:
Proizvodnja oruzja za ubijanje ljudi je sama po sebi moralno diskutabilna.


Mislim da nije, prvo nijedno oružje se i ne deklariše kao "za ubijanje ljudi", nego samo kao oružje, da li će neko pucati u metu ili vazduh to ne znaš, drugo šta ako snabdevaš vojsku ili policiju, oni su zaduženi da čuvaju red, mir, teritoriju, prema tome ja i očekujem da pandur eliminiše ludaka koji je započeo krvavi pir na ulici, ako ne može drugačije da ga savlada. U tom smislu nije diskutabilno čak ni poredeći sa proizvodnjom hleba i cipela, svi mogući načini na koje ljudi izvitopere i zloupotrebe oružje su nekad moralno, a nekad i zakonski nedopustivi i kažnjivi, a ne diskutabilni.

Citat:
Ali, posto to rade izmedju ostalih i veliki, bezgresni amerikanci, to valjda znaci da je ok biznis kao i svaki drugi, ili nije?


Da ako tvoji bezgrešni amerikanci skoče u bunar, skoči i ti :)

Citat:
Ako smo se odlucili da proizvodimo, a jesmo,


Kad je bilo odlučivanje i glasanje? Ja glasam da proizvodimo kinder jaja, em ćemo više zaraditi, em ti nećeš imati moralno diskutabilne dileme.

Citat:
onda je logicno da nastojimo da prodamo koliko god mozemo da proizvedemo, je li tako? E, sad, da smo rasisti, onda bismo prodavali samo onima koji ubijaju crnce. Uz svaki komad oruzja stampali bismo specijalni licencni ugovor u kom pise da se sme ispaliti samo u pravcu crnca ili grupe takvih. Ali, posto nismo rasisti, onda se podrazumeva da komercijalista fabrike oruzja ugovara prodaju sa svima koji ispunjavaju zakonske uslove. Fabrika oruzja gleda obe strane u sukobu kao svoju veliku razvojnu sansu. Neretko i prodaju obema stranama u sukobu, mada mislim da ovog puta jedna strana ima vise nego dovoljno svojih domacih pucaljki. Siguran sam da komercijalista ne moze da pregovara u fazonu "kazite vi meni prvo koga vi planirate da ubijate sa ovim nasim granatama, pa cu da razmislim hocu li da vam prodam ili ne". Nema toga, nego firma kupac napise specifikaciju sta ih zanima i trazi ponudu sa cenom i rokom isporuke. Prodavac daje ponudu, bez suvisnih pitanja, potom isto tako isporuci. Kupac kad plati i odnese, oruzje je njegova privatna stvar, moze ga prodati rusima, moze ukrajincima, moze nekom trecem, moze samostalno da puca u metu, a moze i da drzi u magacinu, da ima ako mu zatreba jednog dana.


Svako prodaje sve što proizvodi koliko god može da proda, osim kad su neke diskutabilne robe u pitanju, droga, bubrezi, belo roblje, oružje .. ne znam čemu ovi redovi, verovatno što su opet granate proizvedene u Srbiji nađene na nezgodnom mestu, za one koji su odabrali stranu, ali dodajmo da oružje često putuje čudnim kanalima, malo malo pa padne avion pun oružja i niko ne odgovara, a cela porodica stefanović bi verovatno trebalo da bude iza rešetaka.

Citat:
Jedno je sigurno - svim ljudima u Srbiji je jednoglasno zao sto braca ukrajinci ginu zbog oruzja proizvedebog u Srbiji.


Meni je žao kad bilo ko gine uzalud, ako nije zaslužio, na primer mnogobrojni Ukrajinci i Rusi ovih dana, ali moram da dodam da Ukrajinci ne ginu "zbog oružja proizvedenog u Srbiji", nego zato što ih Rusi ubijaju, i obrnuto.

Citat:
Kako ukrajinci, pitas se ti, zar ne ginu rusi? Pa da, ali u ratu postoji neko pravilo obaveze da odgovoris u roku od minut. Cim ukrajinci ispale djule na ruse, eto ga nazad drugo djule, da eksplodira medju ukrajincima. Stara izreka kaze "svaka batina ima dva kraja" a isto tako i to nase granate imaju dva kraja, jedan za ruse, drugi za ukrajince.


Ma taj rat sve neka buđava pravila, ne znam koje budale imaju živaca da se bave time, a ta naša batina će imati još jedan kraj i za nas ne brini, jer ko od mača živi itd ...

Nemoj da pricas?
 
Odgovor na temu

dejanet
Beograd

Član broj: 19240
Poruke: 1181



+839 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini05.03.2023. u 05:20 - pre 15 meseci
Ako prodaja oruzija biznis kao i svaki drugi, no problemo.

Nego u skladu sa "slobodnim trzistem", kako bi onda u nasem slucaju isla prodaja istog Rusima, Siriji i Iranu ?
 
Odgovor na temu

B3R1
Berislav Todorovic
NL

B3R1
Član broj: 224915
Poruke: 805



+642 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini05.03.2023. u 09:57 - pre 15 meseci
Citat:
Darko Nedeljković:
Ja se ipak nadam da se zapadnjaci nekakim cudom sami pokajati, prizvati pameti i primiriti

Gluposti! Nemaju oni nikakvo pokajanje. A moral je ionako vec nekoliko decenija nepostojeci arhaizam, kako na zapadu, tako i na istoku.

Tu su stvari mnogo prostije. U trenutku kada im stampanje para (ok, nije stampanje vec ukucavanje cifri u sistem, ali sustina je ista) kojima pomazu Ukrajinu zapreti da ih dovede do zesce inflacije, tada ce zakljuciti da je taj eksperiment propao, pa ce se volsebno povuci iz tog poduhvata. Bas kao sto su to uradili i u Avganistanu. U to vreme i Putin ce doci do istog stadijuma i stvar ce se zavrsiti remijem. Rusima ce ostati Krim, Donbas ce ostati neka vrsta nicije zemlje - varijanta Transdnjestrije. Rusiji ce drzati sankcije taman dok mocne korporacije ne pritisnu zapadne vlastodrsce da se vrate na rusko trziste, pa ce se i to ukinuti ... u ime kapitala, novca i profita - amin.

Zasto sam pomenuo Avganistan? Zato sto su zapadnjaci tamo ratovali godinama trudeci se da zemlju zastite od talibana. I ko je danas na vlasti tamo? Pa - talibani. Gde ste bili - nigde, sta ste radili - nista. Tako ce biti i sa ovim ratom.
Citat:
kao i da ce prestati silom da namecu nekakvu novu normalnost onima koji zele da zive u skladu sa porodicnim sistemom vrednosti

A sta je to porodicni sistem vrednosti? :-)
Citat:
kao sto su uvek ziveli.

Pa vecina ljudi na zapadu i zivi kako su oduvek ziveli. Sastavlja kraj s krajem i presipa pare s jedne kreditne kartice na drugu u krug, dok sva imovina koju poseduju de facto nije njihova. I svesni su da njihovim potomcima nece ostati nista, jer dugovi se nasledjuju bas kao i imovina, jbg ... znas uostalom i ti to dobro, jer si knjigovodja po struci, koliko se secam :-) A razumes se i u zakone, programiranje, voznju kamiona, aviona ... :-)))

To ti je definicija srednje klase na zapadu. A ti izopaceni koje ponekad pomenes (a @pisac svaki dan) - to su oni koji ne moraju da se muce kao ta vecina ... i koji zbog toga od dosade ne znaju sta vise da rade, pa smisljaju razne nastranosti da im prodje vreme. Ali takvi su na nivou statisticke greske. Oduvek bili!
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1741
*.46-151.wind.it.



+2285 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini05.03.2023. u 11:57 - pre 15 meseci
Citat:
A sta je to porodicni sistem vrednosti?

U porodicnom sistemu vrednosti najvisi cilj kojem svi treba da tezimo je srecna porodica. Davno sam bio dete kada su me ucili tim porodicnim vrednostima - da je srecna porodica zajednica muskarca i zene zasnovana na ljubavi i razumevanju u kojoj se radjaju zeljena i voljena deca. Sad si me podsetio da proverim na google tu definiciju i pogodi - nema je! Mocni google sa svojih milion terabajta korisnih i beskorisnih informacija slucajno ili namerno uopste nema tu definiciju! Umesto toga porodica se definise kao zajednica nastala biosocijalnim povezivanjem (sto otvara mogucnost da se N raznoraznih primeraka zivog sveta medjusobno biosocijalno povezuje na neodredjeno vreme) a deca su tu otprilike nekakvo levo smetalo, tj. mogu i deca da se ukljuce u biosocijalno povezivanje ako bas zelis i ako ih nadjes negde!

Rusija je 2013. uvela zakon kojim se zabranjuje indoktrinacija dece tom LGBT ideologijom. Odmah je reagovalo rukovodstvo samozvanog unipolarnog sveta koje je osudilo uskracivanje prava deci da budu informisana o raznovrsnosti rodova i seksualnih opcija. Posto putin nije promenio odluku (za razliku od vucica) nakon manje od godinu dana priredjen mu je niz mera koje za cilj imaju etnicko ciscenje 10 miliona rusa iz ukrajine sto ubijanjem, sto proterivanjem, sto dugorocnim suzbijanjem odlika ruskog nacionalnog identiteta. Isto tako lukasenko kad je odbio da bude deo korona cirkusa, stigle su mu sankcije od mnogih drzava ukljucujuci srbiju.

Najveca pretnja svetskom miru je sto zapad ne zeli da dopusti opstanak tradicionalnih sistema vrednosti u istocnim drzavama. A zasto sam optimista,zasto verujem da ce se zapad prizvati pameti i primiriti - zato sto su krenuli preagresivno i protv sebe ujedinili muslimane i pravoslavce (izuzimajuci ukrajince koji tu dodju nesto kao peta kolona, korisni idioti, topovsko meso). Ne sporeci trenutnu ekonomsku nadmoc zapada, ipak je preveliki zalogaj imati 80% stanovnistva planete protiv sebe, tako da je logicno neko primirenje, pregrupisavanje, pridobijanjem po nekoga metodama lukavstva i ljubaznosti umesto pretnje i sile, cekanje povoljnijeg trenutka i slicno. ipak je to njima samo hir koji ako prodje - prodje, a mi ocuvanje tradicionalnih vrednosti dugujemo nasim precima koji su pesi e isli do albanije i nazad da bi sprecili zapad da njihovim potomcima silom nametne svoja pravila i svoj sistem vrednosti.

[Ovu poruku je menjao Darko Nedeljković dana 05.03.2023. u 13:08 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Ulfsaar
Beograd

Član broj: 316075
Poruke: 123



+29 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini05.03.2023. u 14:22 - pre 15 meseci
Mislim da je najveći problem kod istočne opcije oko pitanja LGBT taj što ona ima tendenciju da smatra da LGBT nastaje tokom života, a ne da se čovek sa time rađa. S tim u skladu, oni neće usmeravati nauku ka otkrivanju konverzionih terapija (a i šire, tehnologija kojima bi čovek mogao da menja sve svoje osobine po želji i na povratan način), nego će mahom vršiti supresiju "propagande" koja preti da im musku decu pretvori u pedere. Zapad kao da je upao u nešto slično (dakle veruju da je to čovekov izbor), s tom kvalitativnom razlikom što oni smatraju da je pozitivno i dobro kada se neko izjasni kao LGBT. Pa pošto je to na zapadu postalo modni trend, hype, i klatno otišlo skroz na suprotni kraj, dodata su razna druga slova na LGBT, stvarajući apsurd.
Ali da, nametanje ideologije silom jeste pravi problem ovde. Jasno je da to važi i za istok.


 
Odgovor na temu

scoolptor

Član broj: 305514
Poruke: 1645



+595 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini05.03.2023. u 21:34 - pre 15 meseci
Nedeljna doza gluposti od Nedeljkovica.

LGBT lobi hoce da 'ocisti' 10 miliona Rusa iz Ukrajine?!?,
kojih je po popisu is 2001. bilo 8.3 miliona.

A sta imamo na terenu? Putin je etnicki ocistio 10 miliona Ukrajinaca iz Ukrajine.

Gejevi se radjaju. Gejevi ne nastaju obrazovanjem/uticajem. U Americi, Rusiji, Severnoj Koreji ili Saudijskog Arabiji imas proctualno isti broj gejeva.
Samo negde imaju neka prava, a negde nemaju.

Citat:
[ipak je preveliki zalogaj imati 80% stanovnistva planete protiv sebe

Ne mogu da zamislim stepen zaludjenosti nekoga ko veruje u ovo. Kojih 80% stanovnika zemlje?

Na poslednjem glasanju u korist Rusije je glasalo 6 zemalja. Na strani rusije su Severna Koreja, Belorusija, Mali, Eritreja, Nikaragva i Sirija.
Sve zemlje svetionici blagostanja, demokratije, i brige o svom stanovnistvu.

Kada se malo zagrebe ispod povrsine, stvari su cak jasnije.
Nedavno sam gledao intervju stanovnistva Belorusije. Manje su zaludjeni Rusijom od Srbo Balkanikusa.
Ne stide se da kazu da su protiv ruskog rata u Ukrajini. Vise njih je spomenulo Rusiju u negativnom smislu, nego Ameriku.



People are the greatest asset.
The dedicated 5% that can compensate for the remaining 95%.
 
Odgovor na temu

BrutalCoin

Član broj: 337807
Poruke: 126



+103 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini05.03.2023. u 21:47 - pre 15 meseci
Citat:
scoolptor

U Americi, Rusiji, Severnoj Koreji ili Saudijskog Arabiji imas proctualno isti broj gejeva.
Samo negde imaju neka prava, a negde nemaju.

Koja to prava nemaju?

Da li postoji neki zakon u Srbiji koji ti zabranjuje da se natrćiš pedderima?



 
Odgovor na temu

scoolptor

Član broj: 305514
Poruke: 1645



+595 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini05.03.2023. u 21:51 - pre 15 meseci
Nemoj molim te da mi se obracas.
Pisi svoje baljezgarije, ali nemoj nista da me pitas.

Sve u vezi tebe mi je odvratno.
Odvratan nick. Pravis odvratnu atmosferu. Imas odvratne bolesne stavove.
Nisam procitao nijedan normalan post ciji si ti autor.
Poseres se na svaku temu u koju se ukljucis.
Svaka rec ili sekunda izgubljena na tebe je uzalodno potrosena.
Mogu zamisliti kako je tvojim ukucanima, prijateljima, poznanicima; ako ih uopste imas.
People are the greatest asset.
The dedicated 5% that can compensate for the remaining 95%.
 
Odgovor na temu

BrutalCoin

Član broj: 337807
Poruke: 126



+103 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini05.03.2023. u 22:21 - pre 15 meseci
A šta bi ste vi?
Da veličate ratne zločince i da vam bude lepo?




Meanwhile, BBC kontraobaveštajci raskrinkali Rusiju.
Obelodanili su kakva strašna oružja Rusi koriste a dizajnirana su još davne 1869 pod oznakom MPL-50 što je šifra koju ne može da razbije ni BitCoin mreža.
Ali kontraobaveštajci BBC su provalili šifru i podelili sa celim svetom svoja saznanja.

Neko naivan bi pomislio da je MPL-50 običan ašov ali stvarna istina je stravična. Iza izgleda dobroćudnog ašova skriva se demonsko oružje kojim Rusi umlaćuju američke plaćenike i druge "nevladine" organizacije.

MPL-50 ima pakleni uticaj na psihu Ruskih vojnika koji prsa u prsa Brutalno© kidišu na sve na šta naidju.

Pričuvajte se a vrata dobro zaključajte.
I ako u sred noći čujete da neko ašovi zažmurite i ne izlazite ispod jorgana.

Ako se još niste ispovraćali samo za najhrabrije više informacija na tajnoj BBC adresi.

Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1741
151.34.53.*



+2285 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini05.03.2023. u 23:47 - pre 15 meseci
Citat:
scoolptor:
LGBT lobi hoce da 'ocisti' 10 miliona Rusa iz Ukrajine?!?,
kojih je po popisu is 2001. bilo 8.3 miliona.

Jesam se zabrojao negde? Ako je samo 8.3 miliona onda je u redu. To zaista nije mnogo, sta je 8 miliona, nista....

Citat:
A sta imamo na terenu? Putin je etnicki ocistio 10 miliona Ukrajinaca iz Ukrajine.

Na prostoru (bivse) Ukrajine koji kontrolise Putin nikada nije zivelo 10 miliona ljudi. Pogotovo Ukrajinaca, kojih je tu zivelo mozda maksimalno 2 miliona, ako i toliko, nisam proveravao pa nemoj sad da uzimas ovo kao izvor za neke buduce rasprave, jer verovatno je mnogo manje od 2 miliona. Ali, dobro, nadam se da ce se u skorijoj buducnosti potpisatineki mirovni sporazum i da ga ukrajinci ovoga puta nece prekrsiti. Nadam se da ce potom ukrajinci imati pravo da se vrate na ruske teritorije. Ne znam koji ce moj tamo kad su se dokopali nemacke, holandije i svajcarske, ali ako nekim cudom zele nazad treba da budu dobrodosli. Nadam se i da ce ukrajinci imati pravo na obrazovanje na svom jeziku na ruskim teritorijama. Ustvari, cekaj, sta ja to pricam - pa dve trecine ukrajinaca uopste ne govori ukrajinski! Dakle, da se korigujem - nadam se da ce trecina ukrajinaca na ruskim teritorijama imati pravo na obrazovanje na ukrajinskom jeziku. Eto, tako, nek udje u zapisnik da ih podrzavam.

Citat:
Gejevi se radjaju. Gejevi ne nastaju obrazovanjem/uticajem.

Lupas kao Maksim. Proveri malo sta kaze nauka. A nauka kaze da nema pojma da li se gejevi radjaju ili nastaju obrazovanjem/uticajem, vec pretpostavljaju da oboje ima podjednak uticaj. Zvanicno, ne postoji gen koji bi te ucinio gejom, ali raznorazni geni mogu po malo da pripomognu da se odlucis na taj put. A mozda se nikada ne odlucis ako zivis u sistemu koji favorizuje tradicionalne porodicne vrednosti. isto kao sto ne postoji gen fudbalera, ali razni geni mogu da pripomognu odluci da to postanes, a ako odrastas u sredini koja ne ohrabruje fudbal razvijaces se u pravcu neke sesnaeste profesije...

Citat:
U Americi, Rusiji, Severnoj Koreji ili Saudijskog Arabiji imas proctualno isti broj gejeva.

Zapadna statistika tvrdi da u svakoj drzavi imas razlicit procenat LGBT. Na primer u Brazilu, Spaniji, Kanadi, Holandiji, Britaniji i Australiji ih ima oko 2x-3x veci procenat nego u EU i USA, da ne idem dalje pa da poredim sa istocnim drzavama za koje ces sigurno da kazes da lazu i da se boje da se izjasne kao gejevi prilikom anketiranja u anonimnom online naucnom istrazivanju...

Citat:
Ne mogu da zamislim stepen zaludjenosti nekoga ko veruje u ovo. Kojih 80% stanovnika zemlje?

Amerikanci su sami napisali da su jedva uspeli da nateraju 16% svetske populacije da uvede sankcije Rusiji, dok se 84% odupiru pritiscima. Cenim da su u medjuvremenu uspeli da nateraju jos nekoga, pa im mozemo procenat uspesnosti u prisiljavanju zaokruziti na 20%. Dakle, 80% se opire pritiscima kakvi do sad nisu zabelezeni u istoriji i odbijaju da se povinuju ultimatumima zapada.

Citat:
Vise njih je spomenulo Rusiju u negativnom smislu, nego Ameriku.

Jbg, demokratija. I u USA bese 75% stanovnistva ne veruje u dobronamernost spoljne politike USA...
Osim toga je i logicno - ukoliko Rusija podvije rep, Belorusija se biti prva drzava koju ce zapad brutalno pregaziti. Tako da je vrag odneo salu, vreme je da se sa buducim okupatorima ostvari malo prijateljskiji odnos, u zlu ne trebalo.


[Ovu poruku je menjao Darko Nedeljković dana 06.03.2023. u 00:59 GMT+1]
 
Odgovor na temu

scoolptor

Član broj: 305514
Poruke: 1645



+595 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini06.03.2023. u 07:41 - pre 15 meseci
Citat:
To zaista nije mnogo, sta je 8 miliona, nista....

Mani se zamene teza.
Tvoja bolesna tvrdnja da neko (LGBT lobi) hoce da 'ocisti' 8-10 miliona Rusa je strasna. Na cemu je zasnovana? Jesi gledao u solju?

Citat:
Na prostoru (bivse) Ukrajine koji kontrolise Putin nikada nije zivelo 10 miliona ljudi.

"Bivse". I onda hoces da neko ozbiljno razgovara sa tobom.
Zasto se ogranicavas na deo teritorije? Koliko miliona je oterano iz cele Ukrajine raketnim napadima na civile i civilnu infrastrukturu?
Zajedno sa zrtvama agresije - ranjenim i pobijenim, i prognanim iz Ukrajine, dolazimo do broja od oko 10 miliona ljudi.

Citat:
A mozda se nikada ne odlucis ako zivis u sistemu koji favorizuje tradicionalne porodicne vrednosti.

Normalno je da u sistemu u kome neko nije stigmatizovan, progranjan i nabijan na kolac, vise njih ce se osetiti slobodno da iskazu svoja prava osecanja.
U opresivnim sistemima ce se kriti, da bi izbegli osudu porodice, drustva, ili cak da bi spasili svoj zivot.

https://en.wikipedia.org/wiki/Homosexual_behavior_in_animals
Da li je neko 'ucio' divlje zivotinje da postanu homoseksualci/bi? Da li je to urodjeno ponasanje, ili nauceno od drustva/porodice?

Sta su to tradicionalne porodicne vrednosti?
Da li u te spadaju i porodice u kojioma otac ode sa platom u kafanu i spizdi sve za jedan dan, a onda ode kuci i prebije zenu i decu?
Koliko ima takvih porodica? Vise ili manje od LGBT porodica?

Citat:
Zapadna statistika tvrdi da u svakoj drzavi imas razlicit procenat LGBT.

Kako je zgodno da koristimo zapadne resurse, tehniku, vrednosti, kada nam to ide u korist.
Procenat je prividno razlicit zbog objasnjenja gore.

Citat:
Amerikanci su sami napisali da su jedva uspeli da nateraju 16% svetske populacije da uvede sankcije Rusiji, dok se 84% odupiru pritiscima.

Kakve veze imaju sankcije sa osudjivanjem ruske agresije u Ukrajini. Proveri jos jednom koliko je zemalja osudilo istu.

Citat:
Jbg, demokratija. I u USA bese 75% stanovnistva ne veruje u dobronamernost spoljne politike USA...

Iz intervjua sam zakljucio da Belorusi sebe smatraju Evropljanima, a ne nekim azijskim plemenom - ruskim slugama. Ne mastaju o dizanju i dominaciji "Istoka".
Zive u diktaturi, ali bistrije misle od prosecnog Srbina.



People are the greatest asset.
The dedicated 5% that can compensate for the remaining 95%.
 
Odgovor na temu

scoolptor

Član broj: 305514
Poruke: 1645



+595 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini06.03.2023. u 07:43 - pre 15 meseci
duplikat - nesto je shebano sa ES-om. Pravi duplikate sa 'brzom izmenom'
People are the greatest asset.
The dedicated 5% that can compensate for the remaining 95%.
 
Odgovor na temu

scoolptor

Član broj: 305514
Poruke: 1645



+595 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini06.03.2023. u 07:46 - pre 15 meseci
duplikat
People are the greatest asset.
The dedicated 5% that can compensate for the remaining 95%.
 
Odgovor na temu

Manager

Član broj: 19063
Poruke: 67



+127 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini06.03.2023. u 08:05 - pre 15 meseci



Jesi ti derpe?
 
Odgovor na temu

scoolptor

Član broj: 305514
Poruke: 1645



+595 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini06.03.2023. u 08:19 - pre 15 meseci
Vidim da je tvom mentalnom sklopu strana mogucnost da neko podrzava ugnjetavanu grupu kojoj ne pripada.
People are the greatest asset.
The dedicated 5% that can compensate for the remaining 95%.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Svetski rat u Ukrajini

Strane: << < .. 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 267796 | Odgovora: 3205 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.